Горячие темы
В связи с военной агрессией Мордора против Украины информация сайта временно не обновляется, приносим свои извинения. Слава Украине!

Вся новость

Архивная новость изображение Тенденції 2022 року в галузі продуктів харчування

Тенденції 2022 року в галузі продуктів харчування

2022 рік характеризується як такий, що принесе активний попит на продукцію, що сприятиме здоров’ю та красі.

Науковці на базі досліджень передрікають, що клієнти будуть шукати страви, які містять в складі колаген, антиоксиданти, пробіотики та омега-3 жирні кислоти. Право на існування в даному аспекті матимуть смаки, що викликають ностальгію за певними продуктами, а також вже оголошено, що на кулінарній арені з’явиться умамі – амінокислота глутамат натрію, що посилює смакові відчуття.

Важливе місце також приділяється зменшенню відходів – обираються товари, упаковку яких можна переробити, в додаток до цього споживачі обирають піклування про планету шляхом споживання рослинної їжі.

Цікавість до екологічності спонукає клієнтів подумати про походження їжі, що є передумовою зростання попиту на продукти харчування та інгредієнти, які вирощені та оброблені на місцевому рівні.

Клієнти наразі все частіше звертаються до покупки продукції сектору преміум-класу через те, що мають на меті підвищити рівень власного харчування вдома. Акцент в даному питанні ставиться на інтерес до такої продукції, як наприклад гамбургери та хот-доги з рослинною яловичиною, піца з козячим сиром, фрикадельки кімчі - еквівалент того, що зможе зацікавити клієнтів у місцях харчування.

Визначення тенденцій розвитку ринку дозволяє виробникам підготуватися та впроваджувати інновації в межах їх брендів, щоб надавати клієнтам ту продукцію, яку вони бажають та обирають.


За матеріалами www.ccipu.org

Ваc может заинтересовать:
  • Войти через: