Вся новость

изображение Creative Chefs Summit 2021 — подія, присвячена трансформації  світу гастрономії!

Creative Chefs Summit 2021 — подія, присвячена трансформації світу гастрономії!

27 листопада у Києві відбувся шостий міжнародний саміт шеф-кухарів та рестораторів — Creative Chefs Summit 2021.

Щороку організатори саміту  обирають ключові актуальні теми гастрономії, та запрошують до участі  найвидатніших шеф-кухарів України та світу. Спікери саміту готують презентації  та доповіді, а страви доводять до ідеалу, аби презентувати на головній сцені  для учасників Creative Chefs Summit.

Цьогоріч на сцені КВЦ “Парковий” презентували концепт TRANSFORMATION:  Сила змін! Саміт об’єднує найкращі таланти з України та світу, зокрема своїми  знаннями цього разу ділилися професіонали з Бельгії, Данії, Іспанії та Великої  Британії.

изображение

Освітню програму саміту побудували за прикладом ресторанного меню: від  “закусок” до “десертів”:

  • Відкривав саміт “науковий аперитив” - дослідження і запровадження  інновацій у ресторані від Дієго Прадо (Head of R&D, Alchemist) та Міралі  Ділбазі (шеф-кухар файндайнінг ресторану Mirali від Good Wine).     
  • Продовжили програму “закусками” - від організації виробництва та його  масштабування, до інсайтів по роботі з копченням м’яса та риби - з  Бастером Тернером (прогресивний рітейл шеф-засновник Rooftop  Smokehouse) та Елеонорою Барановою (шеф-кухар Chef's Table  Restaurant, переможниця MasterChef Професіонали).    
  • На екваторі програми презентували “овочі та салат” від Ніколаса  Декльодта (найкращий вегетаріанський шеф року від гіду Gault & Millau,  Humus x Hortense 1* Green Michelin), Каролін Бертен (шеф-сомельє по  роботі з травами та овочами, ресторан Humus x Hortense 1* Green  Michelin) та Олександра Цвігуна (шеф-кухар ресторану Kommuna  Kitchen). Розкрили тему організації календаря сезонності у ресторані,  дбайливого ставлення до продукту і його джерелам та наголосили на  вкрай важливому дбайливому ставленні до екології.   
  • Четвертий виступ страв “основною стравою” програми саміту. Оллі Дабу  (співзасновник та виконавчий шеф-кухар, HIDE 1* Michelin) та Айк  Вейшторт (шеф-кухар ресторанів ZIA та KAMA Restaurant при  п’ятизіркових готелях Fairmont Grand Hotel Kyiv, Riviera House Hotel)  представили тему трансформаційних змін індустрії. Говорили про  екосистему файндайнінг ресторану - від високої кухні до страв на  доставку, а також про глобальні зміни індустрії за останні два роки.   
  • І “на десерт” програми для гостей виступили кондитери — Станіслав  Завертайло (співзасновник та CEO кондитерської Honey та Завертайло)  та Чаві Донай (найкращий шеф-кондитер світу 2020 за версією The Best  Chef Awards, ресторан Lasarte 3* Michelin). Спікери поділилися знаннями  з розробки знакового десертного меню у ресторані, та його інтеграції у  концепт та бренд загалом.

 

изображение

Окрім насиченої освітньої програми, під час саміту відомі українські шефи та їх  діти, презентували останню дизайнерську колекцію одягу від ательє i-Chef by  Irina Makhinko. Під час створення колекції, дизайнерка надихалася глибокими  відносинами між батьками та дітьми.

А також спеціально для гостей Creative Chefs Summit, засновник проєкту  “ТОПОТ” - Ігор Мєзєнцев, презентував проєкт “Міст”, у якому об’єднали  українських та іноземних шеф-кухарів. Це вже четвертий гастрономічний  проєкт, який не просто показує процес виживання шефів у диких умовах, він  транслює зв’язок між культурами, досвідом яких усі готові ділитися,  перебуваючи за рівних умов.

І наостанок, з головної сцени саміту, засновник Асоціації шеф-кухарів Півдня  України — Віктор Тітов, представив нову Кулінарну премію Національного  масштабу — Ukrainian Culinary Faces.

Creative Chefs Summit щороку задає нову планку знань, що розширюють  кордони індустрії. Шостий міжнародний саміт був націлений на пошук нових  комбінацій та гнучких концепцій, та посилення ролі та голосу кухарів України у  гастрономічній індустрії країни та світовому масштабі! 

Ваc может заинтересовать:
  • Войти через: