Вся новость

"Pears &Talks" Вarleywine – старт колаборації українського та німецького пивоварів

12 лютого в броварні «Пивної Думи» на Позняках почалася варка нового сорту крафтового пива "Pears & Talks" Вarleywine на основі колаборації українського та німецького пивоварів Сергія Гойко та Марка Раушмана.

Барлівайн – доволі складне у виготовленні пиво  і  потрібне чимале вміння, щоб зварити дійсно гарний барлівайн. До рецептури барлівайну, що почали варити в «Пивній Думі» Сергій та Марк, входять:  німецькі дріжджі, українська копчена груша, три сорти хмелю на вибір, Columbus 15% або Hercules 16%, Styrian hp alt 5 та Tettnanger 2,3%.

Це перший досвід колаборації українського крафта та історичних традицій Німеччини. Для української індустрії пивоваріння – це величезний крок до нових аудиторій на світовому ринку.

Барлівайн "Pears &Talks" Вarleywine буде представлено у вересні 2020 г у Києві в мережі "Пивна Дума", а також  в листопаді 2020 року – в берлінському тап румі Braufactum де зберуться європейські журналісти, пивні блогери та лідери думок, щоб оцінити якість барлівайна по-українські.

На невеличкій прес-конференції з нагоди старту процесу співпраці Сергій Гойко та Марк Раушман розповіли про деталі проекту та відповіли на запитання присутніх.

  • Войти через: