В связи с военной агрессией Мордора против Украины информация сайта временно не обновляется, приносим свои извинения. Слава Украине!

Вся новость

Архивная новость изображение Вітчизняний виробник перепелиного м'яса та яєць пропонує

Вітчизняний виробник перепелиного м'яса та яєць пропонує

ТОВ «ВЕСТ ОСТ АГРО» (м.Київ) пропонує споживачам високоякісне, натуральне перепелине м'ясо та яйце кількох видів порід перепелу, таких як Техаський перепіл, Фараон та Золотистий Фенікс, що реалізуються під торговою маркою «ЗАПРУДСЬКІ».

Підприємство займається розведенням перепелів для продовольчого споживання, у зв’язку з чим компанії важлива натуральність продукту, а також здоров'я споживача. В процесі виробництва використовуються лише натуральні, свіжі корма та сучасні методи вирощування.

Виробничі потужності розраховані на утримання (вирощування) 30000 голів птиці м'ясного напрямку, що дозволяє виробляти щомісяця близько 6 тонн м'яса перепела та яєць близько 20000 шт.

Розташовано виробництво в Київській області с. Запрудка, що дозволяє проводити ефективну логістику продукції.

Для здійснення господарської діяльності ТОВ «ВЕСТ ОСТ АГРО» отримано всі дозвільні документи необхідні для ведення господарської діяльності:

  • зареєстровано виробничі потужності у територіальному управлінні Держспоживслужби України (реєстраційний номер r-UA-10-23-735),
  • отримано експлуатаційний дозвіл Держспоживслужби України на виробництво/зберігання продуктів харчування тваринного походження (м'ясо перепілки, яйце перепілки) (реєстраційний номер r-UA-10-23-06-0-СS-II-SH-X-PC, PP -XVI-PP, SP, PS),
  • отримано експертний висновок Макарівської ветеринарної лабораторії від 22.12.2021 №000444 п/21 щодо безпечності харчових продуктів.

Вироблена продукція м'ясо перепела охолоджується та упаковується у вакуумну упаковку по 4, 6 та 8 шт., що дозволяє зберігати продукцію до 96 годин, або поставляється розсипом в харчових ящиках.

Перепелині яйця упаковані в блістерну упаковку по 20 шт., які зберігаються при температурі 0-8°С до 25 діб.

За бажанням клієнта м'ясо перепела можна заморозити за допомогою камери шокової заморозки, що дозволяє зберігати м'ясо при температурі -18°С до 1 року, при цьому не втрачаючи якість продукції при розморожуванні.

Асортимент виробленої продукції та актуальні ціни на лютий 2022 року:

  • м'ясо перепілки охолоджене (упаковка вакуум або насип) - 155 грн/кг;
  • м'ясо перепілки заморожене (упаковка вакуум) - 155 грн/кг;
  • яйце перепелині (упаковка блістер 20 яєць) - 30 грн/уп.;
  • серце та печінка перепелині (упаковка вакуум по 0,5-1,0 кг) - 60 грн/кг.

Дозвільні документи по виробництву, переробці та реалізації власної продукції в наявності та будуть надані для ознайомлення за необхідністю.

Обсяги постачання, ціни, умови поставки та строки розрахунків визначаються в індивідуальному порядку з кожним партнером в залежності від обсягу замовлення.

Просимо розглянути можливість введення поточного асортименту на торгові точки мережі. У разі зацікавленості, надамо зразки та супровідну документацію.

За деталями звертайтесь:

ТОВ «ВЕСТ ОСТ АГРО»
01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, прим. 4
Тел.: +38 (050) 978-09-98
Ел. пошта: avvazp@gmail.com

Ваc может заинтересовать:
  • Войти через: