Вся новость

The Independent включив Київ до списку найкращих гастрономічних напрямків Європи
Британське інтернет-видання The Independent склало список найкращих європейських місць для гастротуристів. До нього увійшли вісім напрямків, серед яких Київ.
До списку найкращих напрямів разом із Києвом увійшли Марсель і регіон Прованс (Франція), Ібіца (Іспанія), Валетта (Мальта), Курмайор і Альта-Бадія (Італія) та Афіни (Греція).
У матеріалі написано, що київська гурманська культура недооцінена. Автори згадують ресторан "Канапа" на Андріївському узвозі та "Спотикач" на Володимирській. У "Канапі" радять спробувати свинячі вушка та буряковий борщ, а в "Спотикач" – вареники в кольорах прапора України та космічну їжу (натхненну їжею, які астронавти країни їли в космосі). Також вони пишуть про те, що в Києві є багато грузинських ресторанів, в яких дешево і смачно.
Джерело: bzh.life
Фото зі сторінки ресторана Канапа у Facebook