Вся новость

изображение Перспективи працевлаштування кухарем в столиці

Перспективи працевлаштування кухарем в столиці

Будучи кухарем, ви можете працювати в ресторанах, пабах, готельних комплексах, круїзних лайнерах, та в інших закладах громадського харчування. Обов’язки та посади можуть змінюватись залежно від вашої конкретної позиції, типу кухні, на якій спеціалізуєтеся, та характеру місця роботи, де ви працюєте. У зв’язку з тим, що робота вимагає часу та іноді значного напруження для того, щоб ви навчалися, розвивалися та досягали успіху, необхідно мати певний рівень особистих та професійних навичок.

Якщо ви маєте відповідну кваліфікацію, то знайти високооплачувану роботу для кухарів у Києві, буде зовсім не складно. У цій статті ми розглянемо, що входить в основні обов’язки кухаря, перспективи працевлаштування та розвитку, і звісно, які професійні якості цінуються роботодавцем.

Обов'язки кухарів різних ланок:

Для учнів або кухарів-стажерів:

 • розбиратися з основами кулінарії, такими банальними, як може здатися, на перший погляд – функціями ножа. Це може включати розуміння основних надрізів (наприклад, подрібнення, нарізання кубиками та конкретних продуктів), а також навчання правильному поводженню з інгредієнтами
 • працювати в різних частинах кухні, допомагаючи шеф – кухарю
 • нести відповідальність за приготування їжі та основне приготування їжі, а також дізнаватися про деталі замовлення
 • слухати вказівки та працювати як частина команди.

Для звичайних кухарів або кухарів певної секції:

 • готувати страви та стежити за тим, щоб вони вийшли в зал вчасно;
 • керувати певним кухонним куточком, таким як соуси, риба чи десерти, тому вам потрібно добре знати тонкощі кулінарії;
 • допомагайте шеф - кухарю в розробці меню
 • делегувати обов'язки кухарям чи іншим помічникам, які допомагають вам, якщо ви працюєте на великій кухні.

На посаді головного або шеф-кухаря ви будете:

 • контролювати повсякденне ведення кухні, замовляти продукти та проводити інвентар кухні (це потенційно включає складання бюджету)
 • нести відповідальність за навчання та стежити за гігієною та чистотою на кухні
 • готувати страви та брати участь у дизайні меню.
 • створювати бачення кухні, надихати свою команду та ефективно делегувати завдання
 • нести відповідальність за контроль якості та дегустацію страв; переконавшись, що вони відповідають стандартам і правильно представлені перед тим, як вийти до клієнта
 • підтримувати зв'язок з постачальниками, контролювати поставки, керувати бюджетом кухні та дизайнерським меню.  

Перспективи працевлаштування в Києві:

У Києві величезна кількість закладів громадського харчування, що потребують професійних кадрів. Існують різні варіанти та пропозиції: це і робота на повний день, за сумісництвом або у вихідні. Це може бути зручно і для студентів, яким доводиться поєднувати професію з навчанням. Хоча ви, можливо, зможете заробити трохи більше грошей на аналогічній посаді в іншому місці, практика на відомій кухні дасть вам ознайомлення з основами та привчить вас до правильних звичок, що стане хорошою інвестицією у ваше майбутнє. З огляду на характер роботи, бажано набути практичного досвіду роботи. Вам може бути складно просунутися у своїй кар’єрі кухаря без певної форми відповідного навчання. Деякі кухарі, які готові навчатись на роботі, вирішують пройти стажування, і ви можете шукати можливості на різних сайтах по працевлаштуванню.

Кар'єрні перспективи кухаря

Через різноманітність спеціалізацій  та обставин у професії, для кухарів звично вчитися, працюючи на різних кухнях протягом своєї кар’єри. Ви можете залишити своє поточне місце для нового виклику в іншому середовищі. Залежно від розташування ресторанів з вільними вакансіями та ваших цілей, можна подорожувати або навіть переїхати, щоб отримати доступ до можливостей, які ви шукаєте.

Як досвідчений кухар, який має знання в сфері харчування, лідерства та бюджетних навичок, ви могли б стати шеф – кухарем, але це вимагає часу та зусиль та все залежить тільки від вас.

Ваc может заинтересовать:
 • Войти через: