Вся новость

изображение Онлайн-конференція FOOD PROCESSING UKRAINE 2021 (06.07 - 09.07)

Онлайн-конференція FOOD PROCESSING UKRAINE 2021 (06.07 - 09.07)

Подія відбудеться онлайн з 6-го по 9-те липня 2021 у вигляді першої онлайн демонстрації безпосередньо організованої та контрольованої Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні у співробітництві з FederCamere. У виставці буде залучений сектор обробки їжі за участі італійських фірм, які зацікавлені встановити комерційні зв’язки з дистриб’юторами, оптовиками, продавцями та українськими фірмами.

Всі бажаючі можуть прийняти участь у події безкоштовно за допомогою платформи b2bitalia.org. Відвідувачі мають можливість переглядати стенди різноманітних фірм-учасників та програмувати з ними зустрічі. Щоб прийняти участь у зустрічах b2b необхідно мати обліковий запис Zoom. Італійською стороною буде наданий перекладач для діалогів з приводу різноманітних питань.

Офіційними партнерами заходу являються Crèdit Agricole Ukraine та Premier Expo, перший виставковий український оператор. Більше 20 років команда професіоналів, яка організовує міжнародні виставки, працює над налагодженням плідної співпраці між підприємствами з більш ніж шістдесятьма країнами представляючи на українському ринку кожного року нову продукцію та марки. Серед важливих виставок ними також організована WorldFood Ukraine, де наша установа разом з асоційованими партнерами буде приймати участь.

Ми раді, що маємо змогу просувати нашу місію не зважаючи на період невизначеності в якому ми знаходимось. Хочемо підтримати підприємства і допомогти в запуску процесів інтернаціоналізації, через це було прийняте рішення створити платформу спеціально для цієї події, щоб мати змогу організовувати заходи онлайн з очікуванням повернення до виставок в звичайному режимі

Ренато Вальтер Тоньї
поважний Президент Торгово-промислової палати Італії в Україні

Торгово-промислова Палата Італії в Україні створена з метою підтримки та сприяння розвитку комерційного обміну та економічної кооперації між Італією та Україною. Вона зареєстрована в урядовому реєстрі Торгових палат Італії, знаходячись на 43 позиції Unioncamere, у розділі Італо-іноземні та іноземні торгові палати в Італії, офіційно визнані Міністерством економічного розвитку. ТПП в процесі своєї діяльності оперує в італійському офісі в Торіно та українському у місті Києві.


Додаткова інформація за тел. +38 044 2231612

Ваc может заинтересовать:
  • Войти через: