Вся новость

Міні-піг Паті або відкриття ресторації Vepryk

Літо позаду, але не варто сумувати: осінь дарує нам приємні сюрпризи. 3 вересня відбулася перша яскрава вечірка нового сезону: Міні-піг Паті на честь відкриття ресторації Vepryk.

На гостей очікував тест-драйв меню від брендшефа Олександра Слободяника, смачні квести, прем’єра пінного від Krombacher, сирне частування від “Мукко”, а також запальна вечірка із зірковим ведучим Europa Plus Іваном Барбулом.

Ми створили простір, куди хочеться повертатись та відкривати нові смаки. Атмосфера ресторану - це зажди люди, ми щиро захоплені пошуком нових гастрономічних рецептів, дружнім сервісом та створенням яскравих вечірок і прагнемо, щоб наша аудиторія теж надихалась новим гастрономічним місцем з кулінарними традиціями

- розповідає Оксана Янчій, директор ресторації Vepryk.

Ресторація Vepryk - це новий формат закладів сфери гостинності, що поєднує цілий комплекс. На першому поверсі розташований детейлінг та трифазна мийка для авто, другий поверх та тераса - ресторація з сучасною українською та італійською кухнею та надзвичайно смачною піццею з дров’яної печі.

Отже, ваше нове улюблене місце ресторація Vepryk знаходиться за адресою: ЖК Desna Residence, с. Зазим'я, вул Лісова 29 Б

  • Войти через: