Вся новость

изображение Кулінарний чемпіонат України 2021: як це було

Кулінарний чемпіонат України 2021: як це було

25-26 травня в Києві відбувся таки довгоочікуваний Чемпіонат України з кулінарного мистецтва 2021 року. Що ж відбувалося на змагальному майданчику та які враження залишив після себе цей чемпіонат – дивіться в нашому репортажі.

Цього року чемпіонат відбувся вперше за два роки у зв'язку з карантинними обмеженнями навесні та влітку 2020-го. Змагання відбувалися у 13 номінаціях, майже порівну розподілених між юніорами та професіоналами.

Програма Чемпіонату України з кулінарного мистецтва 2021

Захід розпочався з офіційної частини, під час якої всіх присутніх привітало керівництво Ассоціації шеф-кухарів України та народний депутат України ресторатор Микола Тищенко.

Важливою подією під час відкриття чемпіонату стало офіційне укладання угоди про співпрацю в кулінарній сфері між Україною та Азербайджаном, яку підписали Президент Асоціації шеф-кухарів України Ігор Брагін та Президент Гільдії кухарів Азербайджану Ілкін Акберзаде.

Дякую Асоціації шеф-кухарів України за запрошення мене на кулінарний конкурс як члена журі. Я дуже радий брати участь і представляти свою країну в цій гастрономічній події, я також сподіваюся на подальшу співпрацю та розширення зв'язків у галузі кулінарії між Гільдією кухарів Азербайджану та Асоціацією шеф-кухарів України.

Ілкін Акберзаде
Президент Гільдії кухарів Азербайджану

Власне змагання кухарів проходили у безкомпромісній боротьбі, у ході якої свої навички продемонстрували як кухарі-початківці, так і професіональні майстри зі всієї України.

Всі страви прискіпливо оцінювались журі, що складалося з високопрофесійних шефів, як вітчизняних, так і іноземних.

На цьому чемпіонаті мене дуже приємно здивували деякі юніори, не очікував побачити такий рівень підготовки серед них

Денис Комаренко
шеф-кухар, член журі чемпіонату

Паралельно зі змаганнями проходили майстер-класи від провідних українських та  закордонних шефів, що ділилися з присутніми своїми кухарськими секретами.

У підсумку змагань поважне журі дійшло думки у цьому році звання Золотого шеф-кухаря не присуждати.

Кулінарний чемпіонат України 2021: дипломанти та переможці

Формат змагань з наступного року зміниться і всі учасникі будуть проходити попередній відбір на кухні Кулінарної академії. Хочу також відзначити, що призовий фонд цього року збільшився і склав 100000 грн.

Олексій Повторейко
Віце-президент Ассоціації шеф-кухарів України

Раді були всіх бачити після локдауну. Дуже багато учасників показали себе доволі достойно на цьогорічному чемпіонаті. Дякуємо всім, і суддям, і учасникам, за участь у нашому кулінарному змаганні. А окрема подяка – всім спонсорам, що зробили можливою сьогоднішню подію

Ігор Брагін
Президент Асоціації шеф-кухарів України

Більше фото дивіться у нашій галереї.

Ваc может заинтересовать:
  • Войти через: