Вся новость

"Батьківська Хата": Імбирне диво!

На заході Різдво та Новий Рік просто неможливо уявити без імбирного печива. Цікаво, що це печиво не тільки смачне, а ще й корисне. Що ж це за чарівний імбир?

Потрібно відмітити, що в їжу, або в лікарських цілях, використовують тільки корінь імбиру. Його можна вживати у свіжому вигляді (заздалегідь почистивши і нарізавши тонкими скибочками), сушеному, маринованому, або ж використати готовий порошок, в якому користі буде значно менше.
 
Мабуть, найчастіше корінь імбиру знаходить застосування при захворюваннях простудного характеру. Його дія схожа з ефектом часнику, тільки запах після лікування імбирем набагато приємніший. Користь імбиру полягає в тому, що він стимулює роботу імунної системи, зміцнює і організовує увесь організм для боротьби з вірусами. Протизапальна дія імбиру з успіхом використовується для розправи з ангіною і будь-якою застудою. 
 
Частіше всього хворому дають випити свіжоприготований чай з імбирем, що надає організму сил та бадьорості. До речі, у нас у "Батьківській хаті" також є такий чай! Завітайте та спробуйте - смак та користь, просто диво.
Запомнить на 30 дней
  • Войти через: