Вся новость

ALEYA BRENDIV під час BBQ-чемпіонату від Ulichnaya Eda (12.10 - 13.10)

ALEYA BRENDIV – перший в Україні універсальний простір, що поєднав у собі формат фестивалю i експозиційної виставки-ярмарки, що дає можливість виробникам презентувати і продавати свою продукцію як кінцевому споживачу, так i дилерам, дистриб’юторам, імпортерам, представникам ресторанного бізнесу.

Захід відбудеться під час проведення BBQ-чемпіонату від Ulichnaya Eda 12-13 жовтня.

Формат участі в експозиції ALEYA BRENDIV у павільйоні 3.1 передбачає проведення презентацій - дегустацій, майстер-класів або демонстрацій, креативне залучення відвідувачів та можливість реалізації продукції.

Мета проекту – розвиток індустрій харчування та напоїв, популяризація якісних продуктів та ознайомлення з технологіями в їх виробництві, формування лояльності до брендів та здорової конкуренції серед виробників і дистриб’юторів в Украіні та світі.

На території павільйону передбачені зони активностей, в тому числі дитяча зона, спортивний майданчик, барбер-шоп, лаунж зона, конференц зала, сцена, що забезпечить комфортне перебування i спілкування учасників заходу.
 
Встановлюємо разом рекорд книги Рекордів України (!) в категорії масові заходи: найбільша кількість продуктів харчування, одночасно наданих для дегустації.

12-13 жовтня
Початок о 11:00

Арт-завод "Платформа",
вул. Біломорська, 1

Організатор:
ТОВ ExpoService Ukraine
+38067 443 4455
www.expo-service.com.ua

  • Войти через: