Горячие темы
В связи с военной агрессией Мордора против Украины информация сайта временно не обновляется, приносим свои извинения. Слава Украине!

Вся новость

Архивная новость изображение Ukrainian Gastro Show відбулося!

Ukrainian Gastro Show відбулося!

17 червня 2021 року в КВЦ Парковий відбулась грандіозна подія про українську кухню — Ukrainian Gastro Show!

Професійна подія для шеф-кухарів, кухарів, рестораторів, та тих, хто цікавиться гастрономією, третій рік поспіль гуртує довкола себе небайдужих до популяризації української кухні в Україні та світі!

«УКРАЇНСЬКА КУХНЯ. ОСНОВА ТА ІННОВАЦІЇ» — під цією темою пройшла подія Ukrainian Gastro Show 2021! Ми запропонували гостям новий досвід, переосмислюючи та розвиваючи гастрономічну спадщину на сцені КВЦ Парковий. Адже знання основ є безумовною потребою для збереження гастрономічної спадщини, для її подальшого примноження і розвитку. Інновації ж дозволяють розкрити потенціал української кухні, та вивести на якісно новий рівень.

14 спікерів шеф-кухарів виступили для гостей із 8 темами, що охоплюють різні напрямки розвитку української кухні. А також бренд-амбасадорка Nemiroff розробила та запропонувала спеціальні коктейлі до кожної з 32 страв, що презентували спікери.

Шеф-кухарі зі Львова Льоля Ланда та Юрій Кошик, надихнувшись галицькими рецептами, яким вже понад 100 років, розповіли про традиції використання локального продукту стрийський ясь. А також продемонстрували техніки, що допоможуть створити страви з квасолі, які затребувані у сучасному ресторані.

Дарія Озерна розповіла про сучасні дослідження, які свідчать, що насіння і горіхи, дозволяють формувати повноцінне нутриціологічне меню. Біологиня ознайомила гостей заходу з давніми традиціями використання горіхів та насіння в українській кухні, та розповіла, чому вони були життєво необхідними у раціоні.

Під час виступу Євгена Клопотенко на сцені Ukrainian Gastro Show відбувалася справжня магія! Магія борщу! Євген розповів про звичну і поширену страву в Україні – борщ, але в новому, ще не баченому для вас світлі! Продемонстрував гостям нові техніки та прийоми, приготувавши 8 страв та 1 напій, кожна з яких є борщем, серед них: коктейль «Борщ», морозиво-борщ, борщ-намазка.

Не оминули й тему давніх традицій приготування страв у печі. Віталій Гуралевич та Віталій Крушельницький, що мають багаторічний досвід роботи із піччю, та знаються на різних типах української печі, розповіли, коли раціонально її будувати у закладі, та які технічні можливості вона задовольняє. Також Віталій Гуралевич представив давні українські страви, що є ідеальними для приготування у печі.

Побачити перспективи продукту із довгою сезонністю та правильно інтегрувати його у ресторанне меню, гостям заходу допомагали Андрій Северенчук та Дарія Крікунова під час свого виступу на Ukrainian Gastro Show. Не один рік роботи із бузиною, дозволили спікерам поділитися ґрунтовними знаннями про сучасні технології, що допомагають відкрити потенціал бузини на професійній кухні.

В’ячеслав Попков та Артем Блаута розповіли гостям про літній та осінній сезонні продукти, показавши, що створення страв із кавуна та грибів, це не лише про смак, але й про економічно виправдані експерименти. Шефи презентували варіанти повноцінного кавунового меню, та прокачали тему грибів в українській кухні.

Микола Люлько та Стелла Клименко здійснили ревізію традицій приготування риби в українській кухні. Вони поділилися своїми цінними знаннями та досвідом, а також довели, що локальні прісноводні види риб та морська чорноморська риба мають великий потенціал у ресторанному меню. Унікальний досвід роботи із чорноморським скатом представив Микола Люлько на сцені КВЦ Парковий.

Ігор Лаврешин разом із Вікторією Батт присвятили свій виступ відродженню ремісничого хлібопечення в Україні, чим здавна славиться наша земля. Шефи представили сучасний погляд та нові можливості давніх українських хлібів для ресторанної сфери, що допоможуть закладам вирізнятися з-поміж інших. Під час свого виступу шефи довели, що хліб і його створення є мистецтвом, а пошук нових смаків та комбінацій, може відкрити вам абсолютно новий спектр сприйняття хліба.

Третій рік поспіль ми гуртуємо фахівців навколо теми української гастрономії. Цьогоріч ми залучили до участі дослідників та найкращих шеф-кухарів України задля переосмислення стародавніх традицій української кухні, та внесення в неї передових інновацій! За два роки Ukrainian Gastro Show відвідали понад 1000 кухарів, рестораторів та гастроентузіастів, кому не байдужа тема розвитку української кухні. Разом ми прагнемо великої мети: зробити українську кухню впізнаваною у світі!

Андрій Скіп’ян
засновник компанії Hoteliero, яка створює головні події індустрії гостинності, серед яких особливе місце займає Ukrainian Gastro Show — гастроподія про українську кухню.

Українська кухня — в тренді, і ми нарешті можемо поговорити «про себе», «про своє» і «зі своїми».

Зробимо разом українську кухню популярною в Україні та світі!

Ваc может заинтересовать:
  • Войти через: